0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

Healthy Touch

עיסוק עיקרי: עיסוי רפואי

עיסוקים משניים: עיסוי תאילנדי, שבדי, כף הרגל ועוד

מס' טלפון: 0722456811

כתובת: כל אזור המרכז

Healthy Touch

חברת Healthy Touch נוסדה על ידי אלכסנדר יאנובסקי, בוגר מכללת תלתן לרפואה משלימה במגמת עיסוי רפואי וטיפול בבעיות אורטופדיות. כיום הוא ממשיך את לימודיו במכון וינגייט במגמת ספורטתרפיה, עיסוי רפואי ותרפיה נוירו-מסקולרית. חברת Healthy Touch מעניקה שירותים נרחבים בתחום העיסוי כמו טיפולים אישיים בקליניקה, טיפולים בבית הלקוח וגם טיפולים במקום העבודה, טיפולים באירועים חברתיים, ימי הולדת ומסיבות. בHealthy Touch יש מגוון רחב של טיפולים כמו עיסוי שוודי, תאילנדי, רקמות עמוק, עיסוי ספורטאים, נקודות טריגר, כוסות רוח, אקופרסורה ועוד. הטיפולים הם מקצועיים העונים לדרישה של כל אחד ואחד מהמטופלים.

שירות חדש בHealthy Touch זה שירות עיסויים במקומות העבודה ומשרדים. אנו באים עם כל הציוד שלנו עם צוות מטפלים מקצועי ועושים עיסוי לעובדים של אותה החברה במקום. עיסוי של כ 15 שעה מעלה את ריכוז העובדים, את ההרגשה הכללית, משחרר שרירים תפוסים בחגורת הכתפיים והצוואר, בכך עולה היעילות של העובד והוא מגיע ליעדים תוך זמן קצר יותר ואף עובר אותם. כך גם החברה מתוגמלת ועובדיה נשארים שמחים ובריאים יותר.

חברת Healthy Touch מעניקה את שירותיה עיסוי עד הבית בהרבה איזורים מרכזיים בארץ. ראש העין,פתח תקווה,רמת גן, גבעתיים,תל אביב, חולון, בת ים, יהוד, אור יהודה, ראשון לציון, כפר סבא, הוד השרון, אריאל ועוד.

נשמח לתת לכם את הטיפול הטוב ביותר!

בברכה

יאנובסקי אלכסנדר.