0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

אספאידה

סוג: קליניקה לאסתטיקה רפואית

טלפון: 03-6955091

אתר הבית: www.Espaida.co.il

כתובת: בנימין מטודלה 32, תל אביב

אספאידה

החלום הנשגב להיות צעיר,יפה וחטוב לנצח ,עליו חלמו ועמלו רבות עוד מתקופה הפרההיסטורית בשנים רבות בצעדי ענק הופך למציאות בה כל אחד יכול.


אספאידה הינו מרכז היופי והבריאות בעל מוניטין של שנים רבות,המוביל בתחום של קוסמטיקה ,טיפולי קוסמטיקה רפואית ורפואה אסתטית ומאפשר להגשים את החלום הנשגב.


Espaida מאמינה שעל מנת להשיג תוצאות מירביות בטיפולי יופי ואסתטיקה יש לרתום את גופנו לתהליך ההבראה. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת נבנתה תוכנית טיפולית בלעדית לאספאידה מרכז ליופי וקוסמטיקה רפואית. התוכנית מושתת על שלוש אבני דרך: ניקוי הגוף מן הרעלים, גירוי הפעלה מחדש של כל התהליכים החיוניים בגופנו ואז קיבוע ושיקום האיזון בין התהליכים הפנימיים והחיצוניים. בין אם זה טיפול באקנה או בצלוליט, בין אם מדובר בהסרת צלקות או סימני מתיחה או מדובר בשיקום וחיזוק השיער – כל טיפול באספאידה יכלול את שלושת היסודות. Espaida איננה רואה רק אזור שמצריך טיפול אלא את האדם כולו והטיפול מתחיל מהפגת לחצים והרפיה נפשית – צעד עצום בטיפול, בהמשך יתבצע גירוי מערכות פיזיולוגיות פנימיות ורק אז טיפול קוסמטי רפואי. שיטת שלושת השלבים מאפשרת להשיג תוצאות מירביות אשר נשמרות לתקופה ארוכה מאוד.


אספאידה מובילה בתחום ההדרכות ורואה לנכון להכשיר דור הבא של קוסמטיקאיות לשימוש נכון ובטוח בפיתוחים טכנולוגיים האחרונים והמתקדמים בתחום יופי וקוסמטיקה רפואי. מגוון רחב של קורסי הכשרה לקוסמטיקאיות.


מרכז אספאידה ייחודי בתחומו ומזה שנים משתמש במכשור המתקדם ביותר בתחום הקוסמטיקה הרפואית מבית חברה גרמנית Weyergans , כאשר מובטחות תוצאות בריפוי הצלולויט, אקנה, הסרת פגמי עור, התמודדות עם הזדקנות העור ועוד.


מרכז אספאידה פיתח תוכנית ייחודית להרזייה המשלב יעוץ וליווי דיאטנית אלינה קצן, אשר תפתח תוכנית תזונה אישית מאוזנת ותעזור להחדיר נהגי אכילה תקינה ולהיפטר מהרגלי אכילה רעים. אלינה מתמחה בסוכרת ודוגלת של פילוסופית אספאידה כאשר דרך אל היופי כרוכה בבריאות טובה. אלינה משלבת שיטות כמו פסיכותרפיה, הומאופטיה וטיפול הוליסטי יחד עם הרפואה הקונבנציאונלית.