0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מכללת LFA Academy כרמיאל - לימודי פדיקור ומניקור

מכללת LFA Academy כרמיאל - לימודי פדיקור ומניקור

באקדמיית LFA לאיפור מקצועי הנמצאת בכרמיאל, מעניקים לימודי איפור מקצועיים באווירה אחרת.

ישנו ידע תיאורטי נרחב ביחד עם ידע מעשי שמועבר ע"י מיטב המורים המומחים והידועים ביותר בתחום האיפור בארץ. ישנן כיתות לימוד מאובזרות בטכנולוגיה הכי עדכנית שקיימת בשוק. המטרה באקדמיית LFA לאיפור מקצועי הממוקמת בכרמיאל, היא להעניק לתלמידיה את התנאים הטובים ביותר שיובילו להצלחתם מיד עם תום הלימודים.

ידוע , כי עולם הטיפוח והיופי הוא היום עתיר מידע וישנן טכניקות ומכללות רבות המלמדות את תחום האיפור. הלימודים באקדמיית LFA בכרמיאל הם תחת פיקוח משרד התמ"ת, והלימודים באקדמיה לאיפור של LFAבכרמיאל, מבטיחה לתלמידים רמת לימודים גבוהה ביותר ובמהלך הלימודים, התלמידים יגלו את הסודות השונים הן הגדולים והם הגדולים של האיפור.


מה לומדים בקורס איפור באקדמיית LFA בכרמיאל?

הקורס הוא בן 25 מפגשים ובכל מפגש ילמדו כארבע שעות אקדמאיות. ישנה אופציה של לימודי בוקר או ערב, וזאת בהתאם לנוחות התלמידים. קורס האיפור באקדמיית LFA בכרמיאל, יועבר ע"י עופר לוויין שלמד ועבד בחו"ל ונמצא בתחום האיפור כבר מעל לעשרים שנה. הצוות של אקדמיית LFA לאיפור מקצועי בכרמיאל, ילווה את התלמידים ויעניק להם את הסודות המקצועיים והעדכניים באיפור מקצועי של היום.


נושאי הלימוד באקדמיית LFA ללימודי איפור מקצועי בכרמיאל, יהיו: הסתרת פגמים כמו כתמי לידה, כתמי הריון, נימי דם, קמטים ועוד. נושאים נוספים שילמדו התלמידים בקורס זה יהיו גם: טיפול נכון בעור מקומט, איפור נשים מבוגרות, איפור עיניים קרובות ,רחוקות , שקועות ובולטות, תיקון מבנה הפנים כמו מורפולוגיה באמצעות הצללה יבשה או רטובה, קיבוע שפתיים ואיפור ערב זוהר, איפור כלות ועוד

אילו קורסים נוספים ישנם באקדמיית LFA לאיפור מקצועי בכרמיאל?

גם לנשים שאינן יודעות כיצד להתאים לעצמן סוג וסגנון איפור, ישנם קורסים המיועדים להן. בקורס ילמדו הנשים, כיצד להתאפר בחמש דקות בלבד בבוקר, וכיצד להפוך איפור יום לאיפור ערב. כל אישה המעוניינת לעבור את הקורס לאיפור אישי של אקדמיית LFA לאיפור מקצועי בכרמיאל, תצטרך להביא אתה את תיק מוצרי האיפור האישי שלה וללמוד כיצד להשתמש במוצרי האיפור בצורה נכונה. עוד בקורס, תינתן הדרכה של טיפוח העור של כל אישה באופן יום יומי, שבועי וחודשי.