0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מכללת LFA

מכללת LFA

מכללת LFA - המכללה המובילה באזור הצפון למקצועות הקוסמטיקה!

במכללת LFA תוכלו ללמוד על כל דבר שקשור בעולם הקוסמטיקה. הקורסים הינם מקיפים ומועברים ע"י המרצים הטובים ביותר שקיימים בתחום.

המרצים של המכללה הינם מנוסים ביותר, וידאגו לכך שגם אתם תוכלו לצאת עם מקצוע שתמיד חלמתם עליו.

המכללה היא המכללה המובילה באזור הצפון, ומקבלת תלמידים מכל האזור!

התקשרו עכשיו: 0722456813

כל נערה או אישה כיום שואלת את עצמה כיצד ניתן לשפר את מראה עור הפנים שלה, להסתיר את פגעי הזמן ולתקן את הפגמים. הקוסמטיקה בת זמננו, מספקת מענה לכל השאלות והדרישות, ומציעה מגוון כלים מתקדמים התורמים למראה צעיר ורענן של העור. תחום הקוסמטיקה אינו מפסיק להתפתח ולהתעדכן בכלים, טכניקות וחומרים חדשים, על מנת לענות לצרכים המשתנים של השוק. אם גם את רואה את עצמך משתלבת בעולם הקוסמטיקה כמטפלת עצמאית בעלת מכון משלך, או כשכירה, מכללת LFA הממוקמת בכרמיאל, מציעה לך לימודי קוסמטיקה ברמה הגבוהה ביותר, שיאפשרו לך להתחיל לעבוד כקוסמטיקאית מקצועית, מיד עם סיום הלימודים.

נושאי הלימוד. קורס קוסמטיקה במכללת LFA
התוכנית ללימודי קוסמטיקה במכללת LFA כוללת מגוון רב של נושאים ותחומים שיאפשרו לך להעניק מענה לכל דרישה, בניהם: מבוא לקוסמטיקה, תקנים סניטאריים ושיטות חיטוי, אנטומיה ופיזיולוגיה, יסודות הדרמטולוגיה, אבחון סוגי עור,כימיה קוסמטית, עיסוי פנים, פילניג ועוד. כל אחד מהנושאים השונים הנלמדים במסגרת הקורס, מועבר על ידי מדריכים מומחים ומוסמכים שצברו ניסיון רב גם בכיתת הלימוד וגם בשטח בניהם תוכלי למצוא את מנחת הקורס, ד"ר ג'ני שטיינמן, מרצה בעלת שם עולמי לקוסמטיקה ואת הגברת מרינה אומנסקי, מומחית לכימיה ומרצה בכירה לאנטומיה, פיזיולוגיה וביוכימיה של העור.

קורס קוסמטיקה במכללת LFA הבחירה הנכונה
הבוגרות המרוצות של מכללת LFA העוסקות בתחום הקוסמטיקה המקצועית, הן ההוכחה הבדוקה ביותר לאיכות וליעילות של הקורס לקוסמטיקה מקצועית במכללת LFA בכרמיאל. 
אם את גרה בצפון ומעוניינת במקצוע מבוקש ומכניס, את מוזמנת להצטרף אליהן. בוגרות הקורס תהיינה זכאיות לתעודת מקצוע מטעם משרד התמ"ת, תעודת קוסמטיקאית מקצועית של LFA, תעודות מאפר מקצועי ומעצב גבות בינלאומיות ותעודת שעווה מקצועית.

ביקורת
מכללה מעולה!
מכללה מעולה!
שמחתי ללמוד אצלכם. המרצים מעולים והאווירה מדהימה!

הגר ירושלמי, חיפה