0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מכללת JJ Cosmetics

מכללת JJ Cosmetics

מכללת JJ Cosmetics, בניהולה של ג'וליה ג'ייקובסון, היא מכללה ייעודית לתחום הקוסמטיקה. תחומי הלימוד במכללה מתפרסים לכיוונים רבים, ולמעשה מקיפים את עולם הקוסמטיקה מקצה עד קצה.

רשימת הקורסים במכללה: לימודי דיקור קוסמטי ואנטי אייג'ינג, קורס רקיחת קרמים, טיפול בבעיות עור, פילינג, לימודי קוסמטיקה מקצועית, לימודי קוסמטיקה פרא רפואית, מסכות, קורס שעווה ועיצוב גבות, אפילציה, תזונה לבריאות העור, קורס בניית ציפורניים, קורס פדיקור רפואי, וקורס איפור קבוע.

המכללה הינה המוסד היחיד שמספק תואר ראשון בקוסמטיקה, דבר הפותח לבוגרי ובוגרות המכללה דלת לעתיד מקצועי איכותי.

למרות שמכללת JJ Cosmetics פתחה שעריה לפני פחות משנתיים, היא כבר רכשה לעצמה קהל גדול של סטודנטים ובוגרים, הגאים שעברו בה.

התקשרו עכשיו: 0722456813

רח' יגאל אלון 123, ת"א (סמוך למרכז עזריאלי).

 מכללת JJ קוסמטיקס, המכללה לקוסמטיקה ומקצועות היופי, של ג'וליה ג'ייקובסון, נמנית על המכללות המובילות בישראל ללימודי קוסמטיקה. בתוכנית הלימודים של המכללה ניתן למצוא מגוון אדיר של קורסים ומסלולים להכשרת קוסמטיקאיות מקצועיות. המסלולים המקיפים המוצעים על ידי המכללה משלבים בין הקנייה של ידע תיאורטי ומדעי בנוגע למבנה העור, סוגי חומרים, כלים מקצועיים ושיטות עבודה, לבין התנסות מעשית. שילוב המביא את התלמידות לרמות גבוהות במיוחד של מיומנות ושליטה מקצועית. בוגרות לימודי קוסמטיקה במכללת JJ קוסמטיקס, יוצאות לעולם מצוידות בשפע של ידע עיוני ומעשי המאפשר להן להתחיל לעבוד בתחום באופן מיידי, אם כשכירות במכוני קוסמטיקה קיימים ואם כעצמאיות במכון קוסמטיקה משלהן.

תחומי הלימוד במכללת JJ קוסמטיקס
הניסיון הרב שנצבר במכללה והמשובים המפורטים שנתקבלו מבוגרות המכללה אשר השתלבו בהצלחה בשוק העבודה, תרמו ליצירת תוכנית למודים מעשית ומדויקת המאפשרת לכל תלמידה לבחור את התחומים המתאימים לה. בין הנושאים הנלמדים: עיצוב גבות ושעווה, פיליניג, איפור מקצועי, איפור קבוע, בניית ציפורניים, דיקור קוסמטי, קוסמטיקה רפואית ועוד. כל אחד מהקורסים מורכב מחלק עיוני שבו לומדים את העקרונות והתיאוריות שמאחורי הטיפולים הקוסמטיים השונים, וחלק מעשי שבו נערכת התנסות פעילה תוך שימוש בידע התיאורטי שנרכש. השילוב בין שני החלקים, חומר הלימודים המתקדם וההדרכה המקצועית, מעניקים לכל תלמידה ותלמידה במכללת JJ קוסמטיקס, את הכלים המתקדמים והאיכותיים ביותר שיאפשרו לה לצאת לדרך באופן מיידי כקוסמטיקאית מקצועית מהשורה הראשונה.

JJ קוסמטיקס הבחירה הנכונה עבורך
אם את חולמת להיות קוסמטיקאית מקצועית, אם האסתטיקה זורמת בדמך, אם את רוצה להתחיל לעבוד במקצוע מבוקש ומכניס, אין ספק שלימודי קוסמטיקה במכללת JJ קוסמטיקס הם הבחירה הטובה ביותר עבורך. הצטרפי עוד היום לתלמידות המרוצות של JJ קוסמטיקס, הצעד הראשון להצלחה שלך בעולם הקוסמטיקה ומקצועות היופי.

ביקורת
המלצה חמה על JJ
המלצה חמה על JJ
אני ממליצה מאד על המכללה!
כל הכבוד לצוות המרצים, ובראש ובראשונה לגילה מנהלת המכללה הנהדרת.