0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

המכללה לקוסמטיקה רפואית ר"ג

המכללה לקוסמטיקה רפואית ר

קוסמטיקה היא תחום נרחב ומתקדם המאגד תחתיו כלים וטיפולים שנועדו לטפח את מראה הגוף, עם דגש מיוחד על טיפוח העור, השיער והציפורניים. בין הטיפולים הקוסמטיים נכללים: ניקוי העור וטיפוחו באמצעים שונים, טיפולי החדרת לחות לעור, טיפולים בכפות הידיים וכפות הרגליים, איפור קבוע, הסרת שיער ועוד. אם את מרגישה משיכה לתחום היופי, רוצה להפוך את העולם למקום אסתטי יותר, ומעוניינת לעסוק למחייתך במקצוע מבוקש, לימודי קוסמטיקה הם הבחירה היפה ביותר שתוכלי לעשות למען עתידך. ואם כבר לימודי קוסמטיקה. אסור לך להתפשר על פחות מאשר לימודי קוסמטיקה במכללה לקוסמטיקה רפואית ברמת-גן, בית הספר המתקדם ללימודי הקוסמטיקה והאיפור.

לימודי קוסמטיקה במכללה לקוסמטיקה רפואית
המכללה לקוסמטיקה רפואית ברמת גן, מציעה לך תוכנית לימודים ועשירה הכוללת את כל התחומים שיאפשרו לך לעבוד כקוסמטיקאית מקצועית בעסק משלך, או כשכירה במכון קוסמטיקה. הקורס מקיף כשמונה מאות שעות לימוד, במסלול בוקר או מסלול ערב ובסיומו תוענק לך תעודת קוסמטיקאית מוסמכת מטעם משרד התמ"ת. בין הנושאים הנלמדים בקורס: מבוא לקוסמטיקה, היגיינה, סדנאות מעשיות לטיפולים שונים, תזונה, אנטומיה, כימיה, דרמטולוגיה, חומרים ותכשירים קוסמטיים, עזרה ראשונה, הפעלת מכשירים חשמליים במכון, וכן פתיחת מכון וניהול עסק.

לימודי קוסמטיקה לתואר ראשון B.A במכללה לקוסמטיקה רפואית
בפעם הראשונה בישראל, נפתח מסלול לימודי קוסמטיקה לתואר ראשון. הלימודים, המתקיימים במכללה לקוסמטיקה רפואית, מוכרים לתואר ראשון על ידי אוניברסיטת יורק מקליפורניה. תוכנית הלימודים המקיפה כולל אלף מאתיים שעות לימוד. בין אם תבחרי בלימודי תעודה המוכרת על ידי התמ"ת ובין אם תבחרי ללמוד לתואר ראשון בקוסמטיקה, הלימודים במכללה לקוסמטיקה רפואית צריכים להיות הבחירה הראשונה שלך. בגלל תוכניות הלימודים המתקדמות, בגלל צוות המדריכים המקצועי והמנוסה ובגלל האווירה הנעימה.