0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מזותרפיה בקליניקת Beauty C

מזותרפיה בקליניקת Beauty C

קידמה, אוכל מעובד, מרתון אין סופי בסביבה לוחצת, מתח ונזקי הסביבה, אלו הם חלק מהסיבות לאיך שעורנו נראה ומרגיש כמובן. אנו מעשנים  או שחשופים לעשן של סיגריות, של מכוניות או של ארובות, אנו אוכלים אוכל מעובד שגופנו אינו מסוגל לעכל והפסולת שלו אינה מתפנה אלא נאגרת בכל איבר ואיבר בגופנו וכמובן בעור כאשר הנקבוביות נסתמות וכך משתבשת פעילות התקינה של פינוי "הפסולת" מגופנו. 

עור הוא בין הסימנים המבשרים הראשונים לתהליכים שאנו עוברים, בין אם זה מתח, אוכל מעובד, עישון, חוסר שינה או מזג האוויר או שהכל ביחד, קמטוטים הקטנים הופכים לקמטים גדולים, צבע העור משתנה וברק נעלם שלא לדבר על גמישותו של האיבר החשוף ביותר בגופנו.

מזותרפיה כטיפול אסתטי באה למצק את עור הפנים על ידי החלקת קמטים ושיפור המראה של צלקות אקנה ומעניקה לעור לחות וגמישות.

מזותרפיה הינה טיפול נקודתי והיא מצליחה היכן שהקרמים לא מצליחים לחדור והתרופות אינן מספיקות להגיע. הטיפול כרוך בהזרקות תת עוריות מזעריות של תרכובת המותאמת אישית ולרוב מעושרת בוויטמין  C בריכוז גבוה,  מוויטמינים A וויטמין  B, הורמונים,  תרכובות הומאופטיות, קולגן, חומצה היאלורונית ומינרלים חיוניים.

הטיפול הינו ללא תופעות לוואי וכיוון שמדובר במחט זעירה מאוד כמעט וללא כאב. ייתכן אדמומיות ושטפי דם קטנים בתום הטיפול אך הם חולפים תוך ימים ספורים.

הטיפול מיועד לעור הפנים, הצוואר, החזה והידיים. לתוצאות מירביות יש לחזור על הטיפול בין ארבע לחמש פעמים במרווים של כעשרה ימים בין הטיפולים, כאשר מומלץ לחזור על טיפול משמר פעם בחצי שנה. התוצאה הינה עור קורן וצעיר יותר.

לייעוץ חינם התקשרו:     0722456813