0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

טיפולי בקרני אור - פוטו רג'וביניישן ב- Beauty C

טיפולי בקרני אור - פוטו רג'וביניישן ב- Beauty C

Beauty C מציעה טיפול חדיש ומהפכני - פוטו רג'וביניישן המתבצע בעזרת מכשיר ייחודי המאפשר החדרת קרני אור לעורנו ומסייע  לטשטש ולהעלים כתמים, אדמומיות, נימי דם וקמטוטים קטנים. הטיפול הינו נקודתי ואינו פולשני. 

לאחר בדיקה רפואית המאשרת טיפול זה על האזור המטופל מורחים שכבת ג'ל מקרר, מכוונים את אורך הקרן לגל המתאים על פי ההתוויות הפואיות ומתחילים טיפול נקודתי לאזור המטופל בלבד למשך כחמש עשרה דקות. לשם קבלת תוצאות מירבית מומלץ לחזור על הטיפול מספר פעמים נוספות בהפרש של בין שלושה לארבעה שבועות בין הטיפולים. בכתמי גיל בדרך כלל מספר הטיפולים יעלה בהתאם לגיל המטופל ואורח חייו, כלומר נזקי גיל מלווים בדרך כלל על ידי תזונה לקויה, עישון וחשיפה לנזקי האקלים וחומרים כימיים. במשך הטיפול עשויים לחוש צריבה קלה מן עקצוץ קל כאשר הקרן חודרת לעומקי העור.

אחד היתרונות העיקריים של טיפול בקרן אור הינו החלמה מהירה מאוד, למעט אדמומיות קלה בתום הטיפול אשר נעלמת תוך מספר שעות ניתן לחזור לשגרה ללא כאבים וללא "הסתתרות" בבית. למרות שבימים הראשונים הכתם נעשה כהה יותר עם חלוף הימים הצבע הכהה נעלם והכתם מתבהר.

כמו כן הטיפול מתאים לכל אזור בגוף ולכל סוגי העור, כאשר יש הבדל בין סוגי העור ואורך הקרן המופעלת. לא דווחו תופעות לוואי או סיבוכים מהטיפול אך יש לציין שבכתמי גיל הכתם מתבהר אך מרקם העור משתנה מעט.

במהלך הטיפולים ובתום הטיפול חשוף להקטין חשיפה לשמש ולהעזר בקרמים עם מקדם הגנה גבוה בכל חשיפה לשמש גם בחורף.

לייעוץ חינם התקשרו: 0722456813