0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי קוסמטיקה טבעית ברחובות

 לימודי קוסמטיקה טבעית ברחובות

הקוסמטיקה היא מאושיות התרבות הנשית של ימינו, אך לא בהווה נמצא את מקור התחום הענף: מימיה של קליאופטרה באמבט החלב המפורסם ועד לתקופת עורה הצחור של הילארי קלינטון, נשים לאורך ההיסטוריה נעזרו במוצרי קוסמטיקה למיניהם להעצמת, הדגשת וטיפוח יופיין הטבעי. אין בכך משום יוהרה או שטחיות, כבנות המין היפה, מחוייבות אנו לשמר ולטפח את נשיותנו; עצם העובדה שהטיפול הקוסמטי הינו מהנה ומרגיע, זה כבר בונוס בשבילנו!

במאה הקודמת התגלו סגולותיה הרפואיות והקוסמטיות של החומצה הגליקולית, ועם גילוי זה נולד תחום הקוסמטיקה הרפואית. הפילינג הכימי אפשר לנשים שהרפו ידיהן מהתקווה לתקן את עורן הניזוק, לחשוף את יופיין במלוא הדרו. טיפול הפילינג הינו אגרסיבי, אך בכך הינו חד פעמי ובעל תוצאות ארוכות טווח של הפיכת תהליך הזדקנות העור. עם זאת, שימוש לא נכון בחומרים הכימיים המסוכנים עלול לגרום לתוצאות מצערות – כתמים, הצטלקויות ופריחות עיקשות.

לאורך ההיסטוריה השתמשו נשים במוצרי קוסמטיקה טבעיים; במקור, מוצרים אורגניים ביתיים שנרקחו ידנית, ובהווה, משווקים מוצרים טבעיים מסחריים באיכות גבוהה ועלויות נמוכות. במוצרי הקוסמטיקה הטבעית משתמשות לרוב הנשים בשגרת הטיפול הקוסמטי היומית שלהן – ניקוי הפנים באמצעות חלב פנים או מי פנים, מריחת קרם לחות לפני השינה וביצוע פילינג אחת לשבוע, הם ערובה לעור צעיר, מתוח וזוהר לאורך זמן. התלונה העיקרית כלפיי הקוסמטיקה הטבעית היא שהשפעתה איננה חזקה כשל זו הרפואית, אך חשוב להבין שכל אחת מן השתיים ממלאת פונקציה אחרת בעולם הקוסמטיקה.

למתעניינות בקורס לימודי קוסמטיקה ברחובות, הגעתן למקום הנכון! פורטל "קוסמטיכאן" מרכז אונליין את כל המידע הנחוץ אודות קורס להכשרת קוסמטיקאית מוסמכת במאגר המידע הענק שלנו. עיינו במאגר ומצאו את מוסד הלימודים הקרוב למקום מגוריכן, כמו גם את המסלול המתאים ביותר להתחלת הקריירה שלכן בתחום המרתק של הקוסמטיקה!