0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

קורס קוסמטיקה טבעית מקצועית

קורס קוסמטיקה טבעית מקצועית

בואי להפוך את הנשיות שלך למקצוע. קורס קוסמטיקה מקצועי מאפשר לנשים אשר יופי וטיפוח העסיק אותן עוד מנערותן, לעבוד בתחום. אין מה לעשות חברות :לכל אישה יש קוסמטיקאית ! קוסמטיקאית טובה ? זה כבר סיפור אחר. קורס קוסמטיקה מקצועית הוא הקורס בשבילך. בואי להפוך תחביב למקצוע.

קצת על מה שלומדים בקורס קוסמטיקה מקצועית: ראשית, כמו בכל קורס ישנו מבוא. מבוא לקוסמטיקה: מקבלים רקע כללי לגבי תחומי עולם הקוסמטיקה שיטות הטיפול השונות. אנטומיה של הגוף ופיזיולוגיה. אחר-כך מתחילים לגעת ולעבוד בתכשירים קוסמטיים וחומרים שונים. כבר למין ההתחלה מתחילים להתנסות בטיפולי קוסמטיקה עם קהל לקוחות. טיפולי שעווה, איפור בסיסי, עיסוי פנים קלאסי, ואפילו תזונה על ידי הרצאות של תזונאית קלינית.
נוגעים בדרמטולוגיה בעזרת הרצאות ע"י רופא עור ולומדים על היגיינה עור הפנים.


דברים מעשיים בקורס קוסמטיקה מקצועית : הכנת המכון הקוסמטי, טיפולי פנים, אקנה ופוסט אקנה, שיעור בגוף ובפנים, והכרת מכשור להסרת שיער לצמיתות. תרגול בטיפולים קוסמטיים עם קהל, וקוסמטיקה לגברים. דברים חשובים לא פחות עבור כל מי שרוצה לפתוח עסק. לומדים : איך לפתוח עסק עצמאי, האם להיות עוסק פטור או עוסק מורשה ומה ההבדלים בין השנייםם. כיצד להתנהל מול רשויות המס וביטוח לאומי וכדומה.


תקשורת בינאישית עם לקוחות וספקים, קורסי עזרה ראשונה. חלק מהקורסים לוקח אותך לסיורים במפעלי קוסמטיקה ובפסי ייצור. תוכלי ליצור קשרים אישיים ולהבין את דברים בתעשיית הקוסמטיקה עובדים. תחום האיפור מקבל מקום משלו ותוכלי להשתלב במקומות העבודה השונים גם כמאפרת אם תעדיפי ללכת לתחום זה.


עוד נלמד בקורס הקוסמטיקאיות על : יופי מקצועי, עיצוב וצביעת גבות, שמנים ארומטיים, עיסויים. כל קורס לפי מתכונתו מנסה להביא כמה שיותר הרצאות של רופאים מומחים, ימי עיון והשתלמויות. ולבסוף, תקבלי ליווי אישי ומקצועי בפתיחת מכון משלך.


אורך הקורס כ- 800 שעות לימוד אקדמיות והמחירים נעים בין חמשת לעשרת אלפים שקלים. הקורס מקיף ורציני ופותח לך אפשרות לעבוד בתחום היופי, גם לעזור לנשים אחרות וגם להתפרנס בכבוד. 'קוסמטיכאן' שמח לתת לך את כל הפרטים בנושא.