0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

קורס קוסמטיקה טבעית

קורס קוסמטיקה טבעית

חפצים בלימודי קוסמטיקה טבעית? לימודים אלה יאפשרו לכם לשלב מקצוע מבוקש עם עולם של בריאות, יופי וטוהר. למדו כיצד לנצל את הטבע באופן שיהפוך את לקוחותיכם ליפים, זוהרים ומאושרים יותר.

קוסמטיקה טבעית, או קוסמטיקה אורגנית מכילה חומרים טבעיים בלבד מהצומח. תמציות צמחי מרפא, שמנים אתרים וצמחיים, ויטמינים, מינרלים, ונוגדי חמצון אחרים. תכשירים אלו מזינים, מנקים ובעלי ניחוח מרענן. הם אינם פוגעים באיכות הסביבה ולא מכילים כימיקלים או תוצרי נפט.


כבר אלפי שנים ידוע ששימוש בתמציות צמחים לצורך טיפול בעור הגוף, גורם לאיזון. לקוסמטיקה האורגנית והטבעית של היום יש קשר ישיר לעבר והיא משתמשת בטכניקות ודפוסים מימים אלה. הכלל המרכזי בתורה זו הוא שהעור שלנו סופג הכול.


במסגרת קורס קוסמטיקה טבעית לומדים בין היתר על עקרונות טיפול בעור. רקיחת מוצרי קוסמטיקה טבעיים, סקירה מדעית של החומרים והשפעתם ושל הגורמים המשפיעים על העור. חומרי הגלם בקוסמטיקה הטבעית , יתרונות הקוסמטיקה הטבעית והפקת תכשירי קוסמטיקה.

רקיחת קרמים בקורס קוסמטיקה טבעית
תחום נוסף שנלמד הוא : תכניות לניקוי רעלים מהגוף והעור כחלק מעולם האנטי אייג'ינג, תזונה לעור רענן ובריא, שימוש בתוספי תזונה טבעיים, וכן הכרת בעיות נפוצות בעור וטיפולן.


הקורס מיועד למטפלים ברפואה משלימה, אחיות, בעלי מקצועות פרא-רפואיים, קוסמטיקאיות וכל מי שמתעניין בנושא. הכול דרך הרצאות פרונטליות והתנסות מעשית ברקיחת מוצרים טבעיים. המודעות לנזקי חומרי גלם בהם משתמשים בתעשיית הקוסמטיקה הקונבנציונאלית הולכת וגדלה. חומרים אלה המופקים על פי רוב מנפט נמצאים מסרטנים ואינם מתאימים לאלו הרוצים לשמור ולרפא את עורם.


העור הינו האיבר הגדול ביותר בגופנו ! הוא מהווה מעטפת מבודדת עבור כל האיברים הפנימיים. העור מגן עלינו מפני : התייבשות הגוף. מפני קרניים אולטרה סגולות. מהווה חיץ לחדירת מיקרואורגניזמים כמו חיידקים, וירוסים ותולעים. מגן עלינו מפני חדירת חומרים זרים ומהווה בסיס לאיברי חישה. הוא משתתף בוויסות החום , משמש איבר הפרשה ומסייע לכליות להרחיק שתן ועודפי מלח שמופרשים ע"י זיעה. הוא מסלק רעלים מן הגוף יחד עם הכליות ומערכת העיכול, מסייע בנשימה ועוזר לייצר ויטמינים.

לימודי קוסמטיקה טבעית באווירה אחרת
מאחר שתפקידיו כה רבים וחשובים, הטיפול בו חייב להיות טוב ואסור שיכיל מרכיבים מזיקים. זאת נשיג באמצעות שימוש בתכשירי קוסמטיקה טבעית. כל זאת ועוד על קוסמטיקה טבעית ניתן למצוא ב- http://www.cosmetican.co.il הפורטל המקיף לקוסמטיקה בישראל.