0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

קוסמטיקה טבעית לפנים

קוסמטיקה טבעית לפנים

חוזרים לאימא טבע. זו האופנה השולטת היום בכול ונראה שהיא כאן כדי להישאר. גם בתחום הקוסמטיקה עשתה שימוש בחומרים כימיקליים ושיטות חודרניות נעלמת מהעולם ואת מקומה תופסת הקוסמטיקה הטבעית.


קוסמטיקה טבעית משלימה את הגישה הקונבנציונלית. שלבי הטיפול בה דומים לקוסמטיקה רגילה. ניקוי היגייני, ריכוך ותפחה, פילינג, עיסוי, ניקוי הנקבוביות, מסכה. הגישה ההוליסטית אומרת שכדי שעור פנייך ירגיש ויראה נפלא יש לטפל בגוף כולו באותה שיטה. ולכן, העיסויים שהיו לפנים ממשיכים על ידי המטפלת גם לצוואר ולזרועות עד שכל חלק גופך העליון יכול להירגע.


החומרים בהם משתמשים בקוסמטיקה טבעית ולפנים בפרט הם תערובות אותם מכינים במקום לפי סוג העור ומצב המטופל\ת. אלו חומרים אורגניים טהורים בלבד ללא תוספות מיותרות. הפילוסופיה של הקוסמטיקה הטבעית מבוססת על העובדה שהתאים בגוף האדם מתחדשים באופן קבוע. כל תא בגוף מתחלף תוך 72 שעות . ועדיין אצל מטופלים מסוימים העור נראה יבש על אף ההתחלפות כביכול של כל תא בעור. בדיוק כאן נכנסת הקוסמטיקאית הטבעית ועוזרת לו להתחדש.


במקום להעמיס על העור חומרים סינטטיים וסוגי משחות שנרקחו במעבדה ומכילים חומרים לא בריאים, יש לתת לעור את הזמן שלו, לא להפריע לחידושו ולעזור לו בצורה טבעית. פילינג נכון ולא לוחץ מדי, עיסוי בשמנים הנכונים ואוורור הנקבוביות בצורה עדינה יעשה את העבודה. העיסוי מזרים דם חדש מועשר בחמצן ומזרז את חילוף החומרים בתאי העור בשכבה הראשונה. הכול צריך להיעשות באווירה רגועה, נרות ובשמים ברקע, עיסוי ידיים מפנקים שירגיעו אותך ואת עורך ויסייעו בהחלמתו והקמתו מחדש לחיים.


וכך תעזור לך הקוסמטיקה הטבעית בצורה שאינה פוגעת בגופך בטיפוח הפנים, טיפוח הגוף והשיער. שימוש בארומותרפיה, מוצרים טבעיים לעור רגיל, לעור יבש ומוצרים טבעיים לעור רגיש, יהיו עדיפים לערוך. לכל סוג עור מוצר טבעי משלו: מוצרים לעור בוגר, מוצרים לעור שמן ומעורב. עוד תחומים הם : הבהרה ופיגמנטציה, זוהר והחייאה, עיניים ושפתיים, ויותר יותר טיפוח לגבר. חזרה לאמצעים טבעיים תוך טיפול משולב ולא אגרסיבי מדי יחזיר לעורך את החיות הנחוצה לו.