0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימוד קוסמטיקה טבעית רפואית

לימוד קוסמטיקה טבעית רפואית


ענף הקוסמטיקה כדאי כתחום לימוד לכל אישה או גבר בעלי אהבה לטיפוח הגוף והיופי. האפשרויות גדולות בין אם זה קוסמטיקה רפואית, פרא רפואית או טבעית. הקורסים ללימוד קוסמטיקה רפואית אינם אורכים זמן רב, עלותם אינה גבוהה יחסית, ויחד עם זאת התגמול גבוה. מקומות העבודה רבים ומגוונים. את יכולה לעבוד בשוק הפרטי, בקליניקות, במכוני יופי. בבתי חולים או לפתוח מכון משלך.


הלימודים בקוסמטיקה רפואית מקיפים נושאים מכל תחום אפשרי בתחום הטיפול האישי. קוסמטיקאית רגילה מתמקדת בפינוק, התרגעות וטיפול חיצוני בעור. לעומתה, קוסמטיקאית רפואית עובדת עם שיטות רפואית שמטרתן לשפר פגמים בעור, את מבנה העור ומצבו.


קוסמטיקאית רפואית עובדת בפיקוח רפואי צמוד, ליווי של דרמטולוג או פלסטיקאי. התכשירים בהם היא עובדת הם בעלי ריכוז חומר פעיל במידה כזו שיכול לגרום לעור קילוף, הבהרה, לשנות את העור ולתקנו. זה נעשה לרוב בעזרת מכשור ולא רק שמנים יבשים וכו'.


לימודי קוסמטיקה רפואית מתאימים לכל מי שבאה מהתחום כקוסמטיקאית רגילה, מאפרת או מישהי עם זיקה לתחום. כשמדע ויופי נפגשים. לימודי קוסמטיקה רפואית פותחים חלון לעולם שירותי קוסמטיקה מקצועיים. המקצוע נותן מענה לבעיות עור כמו: נפילת עור, כתמי פיגמנטציה, אקנה ועוד. טיפולים לחיזוק העור וחיוניותו, כמו טיפולי פילינג וטיפולי אנטי-אייג'ינג. טיפול ממוקד להעלמת קמטים, טיפולי לייזר ועוד. אם את מחפשת קריירה ומקצוע מרתק ומבוקש לימודי קוסמטיקה רפואית הם בדיוק בשבילך. קורס לימודי קוסמטיקה רפואית מתאים לבוגרי קורס בקוסמטיקה ולקוסמטיקאיות בעלות ותק ותעודת קוסמטיקה של משרד התמ"ת.


תכנית הלימודים: קורס לימודי קוסמטיקה מכסה כמה וכמה תחומים: כימיה קוסמטית, איפור קומופלאג', קוסמטיקה רפואית-עיונית, תרגול מעשי של טיפולים שונים, כירורגיה פלסטית, לייזר IPL ואינפרא אדום. מיטב המומחים ואנשי המקצוע מלווים ומנחים בסדרת הרצאות של מנתחים כירורגים, פלסטיקאים, כימאים, וכן הרצאות בנושאי חדשנות במכשור וטכניקות הלייזר, הסקת שיער, מיצוק העור ועוד.


במהלך הקורס, מוכשרים התלמידים לפיתוח שיווק עצמי וניהול עסקי. בתום הקורס, כאשר יצאו הבוגרים אל שוק העבודה, יהיו בידיהם הכלים לפתיחת עסק קטן בתחום הקוסמטיקה. הקורס אורך כחצי שנה וניתן במתכונת לימודי בוקר או ערב. בתום הקורס מקבלים התלמידים תעודת הסמכה קוסמטיקאית רפואית. הקורס לקוסמטיקה רפואית ניתן להמרה לגמול השתלמות.