0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי קוסמטיקה טבעית פרא רפואית

לימודי קוסמטיקה טבעית פרא רפואית


תחום הקוסמטיקה קודם בקיומו למרבית המקצועות המוכרים לנו כיום בעולם; הלכה למעשה, ניתן היה לכנותו "המקצוע העתיק בעולם", אילו היה נחשב כמקצוע בימי קדם. לימודי קוסמטיקה רפואית מאפשרת לכם לרכוש מקצוע. עוד לפני שחרורה של האישה ויציאתה לשוק העבודה, היו נשים עוסקות בקוסמטיקה טבעית ביתית כתחביב מהנה ובילוי עם חברות. ומה הפלא? כל עוד הננו המין היפה, מוטלת עלינו האחריות לשמר, לטפח ולהדגיש את יופיינו הטבעי, החיצוני כמו גם הפנימי.

יובל חלף מאז גילוי תכונותיה הקוסמטיות והרפואיות של החומצה הגליקולית, בה משתמשים לביצוע פילינג כימי, ועמו השתנה עולם הקוסמטיקה כליל; אם בעבר נסמכו נשים על מתכונים ביתיים, טבעיים ואורגניים להכנת קרמים, פילינג עדין וחומרי ניקוי פנים איכותיים, הרי שפתח בפניהם עולם הקוסמטיקה הרפואית עולם חדש לגמריי של קוסמטיקה.

לאור הגילוי החלו מרבית הקוסמטיקאיות בעולם להשתמש בחומרים עם חומצה גליקולית או תחליפים כימיים דומים לטיפול בלקוחותיהן, לעתים, ללא היכרות מעמיקה עם החומרים. כך נוצר מצב שעורן של נשים רבות ניזוק באופן בלתי הפיך עם כתמים, הצטלקויות וכד'. כתגובה התפתח תחום הקוסמטיקה הטבעית, שאמנם השפעתו על העור חזקה פחות, אך כך גם הסיכון שיזיק לעור.

אלא שההשפעה העדינה של החומרים הטבעיים על העור לא סיפקה את ציבור הלקוחות, שכבר הסתגל לתוצאות השימוש בחומרים כימיים. מכאן הדרך לקוסמטיקה הפרא רפואית, כמו הייתה כבר סלולה: הקוסמטיקה הפרא רפואית גורסת שניתן להשתמש בחומרים כימיים, אך יש לעשות זאת בתבונה. תוך שימוש בחומרים כימיים עדינים, מדוללים או בלתי מזיקים, זוכות הנשים לתוצאות המרהיבות של הקוסמטיקה הרפואית, ללא הסיכונים הכרוכים בכך.

אם הנכן מתעניינות בקורס הכשרה לקוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת, הגעתן למקום הנכון! פורטל "קוסמטיכאן" מרכז את כל פרטי מוסדות לימודי הקוסמטיקה הפרא רפואית ברחבי הארץ לפי איזור: עיינו במאגר המידע הענק שלנו להשוואת מחירים ומציאת מוסד הלימודים הקרוב למקום מגוריכן!