0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי קוסמטיקה טבעית רפואית

לימודי קוסמטיקה טבעית רפואית

משחר ההיסטוריה נעזרו נשים בקוסמטיקה לטיפוח יופיין ושימור חינניותן הנערית; עוד מימי קליאופטרה ניתן למצוא עדויות לשימוש במוצרים טבעיים ותערובות אורגניות המרעננות, מחדשות ומנקות את העור. הסיבה לכך היא ברורה ופשוטה – כבכל תחום אחר בעולם, מרגע שנוצרת בעייה, נולד עמה גם פתרונה – היה זה האדם הראשון שסבל מאקנה שחיפש מזור, הייתה זו האישה הראשונה שהתכווץ ליבה מקמטיה שחשבה על אנטי אייג'ינג.

אין ספק שיופיה הפנימי של האישה הוא החשוב, אך כיצד תוכל לבטאו ללא הבטחון העצמי הנחוץ? כאן נחלצת הקוסמטיקה לדורותיה לעזרתן של הנשים באשר הן: אישה היא יפה כאשר היא מרגישה יפה, וכל אמצעי המסייע לה לחוש בנשיותה ובקסמיה הינו ראוי ומקובל. כמו משמעותה העמוקה של לחיצת היד העסקית, כך הרושם החיצוני הראשוני איננו פג לעולם, וככל שניתן לעדנו וללטשו, יוותר הרושם כשהיה.

מאז ומתמיד נמשכו נשים בתחילת דרכן המקצועית לתחום הקוסמטיקה; עוד לפניי שחרור האישה ויציאתה לשוק העבודה, היו חברות נפגשות ומעניקות זו לזו טיפולים קוסמטיים. היות וליחו של התחום איננו נס, ולא ינוס כל עוד מהוות הנשים את המין היפה, מדובר במקצוע נחשק ומבוקש, בעל הכנסה קבועה ויציבה ותנאים נוחים. בעשורים האחרונים, מאז גילוי תכונותיה הרפואיות-קוסמטיות של החומצה הגליקולית, בשנות ה-70 של המאה הקודמת צבר תאוצה תחום הקוסמטיקה הרפואית והפך לנדבח היוקרתי של עולם הקוסמטיקה.

אם גם אתן מתעניינות בקורס לימודי קוסמטיקה רפואית, הגעתן למקום הנכון! פורטל "קוסמטיכאן" מרכז את פרטיהם של מגוון מוסדות הלימודים לקוסמטיקה רפואית בארץ, לפי אזור: החל מבאר שבע בדרום, דרך רחובות, רמת גן ותל אביב במרכז, וירושלים במזרח ועד לנתניה, חיפה בצפון – כל מוסדות הלימוד לקוסמטיקה רפואית תחת קורת גג אחת בפורטל "קוסמטיכאן"!

ביקורת
המלצה חמה על לימודי קוסמטיקה רפואית
המלצה חמה על לימודי קוסמטיקה רפואית
נהניתי מאד מהלימודים!