0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי קוסמטיקה טבעית

לימודי קוסמטיקה טבעית


בעולם הקוסמטיקה עומד באור הזרקורים מאז שנות ה-70 של המאה הקודמת תחום הקוסמטיקה הרפואית; לאור גילוי תכונותיה הרפואיות והקוסמטיות של החומצה הגליקולית, צבר התחום תאוצה והפך מוכר בקרב כולם. יחד עם זאת, חסרונות לא מועטים התגלו בשימוש במוצרים כימיים לתיקון פגמי פיגמנטציה והתקמטות העור. עקב כך, הפך התחום האורגני של הקוסמטיקה לכוכב בפניי עצמו.

בשעה שעשויים החומרים הכימיים להשפיע בצורה חמורה על עור הפנים, ולעתים אף לגרום לנזקים, כתמים, צלקות ופריחות, פעולתם של המשחות והקרמים הטבעיים מתבססת על עקרון שונה מזה של החומרים הכימיים: במקום הפעולה האגרסיבית של החומרים הכימיים על העור, החומרים הטבעיים עולים בקנה אחד עם מחזור הניקוי הטבעי ותכונותיו הטבעיות של העור. מלבד זאת, מספרות נשים רבות שההשפעה של הקוסמטיקה הטבעית על עורן הינה מהפכנית ובעלת תוצאות טובות מאלו של מוצרי קוסמטיקה אחרים.

לימודי קוסמטיקה טבעית הם הדרך שלכם לרכוש מקצוע עם דגש על הבריאות.

החל מקוסמטיקה טבעית ביתית, בה השתמשו משחר ההיסטוריה, ועד לקוסמטיקה טבעית מסחרית, בשימוש במוצרי קוסמטיקה טבעית אין ספק שהחומרים הנמשחים על עור הפנים אינם מזיקים ואינם פוגעים בתאים. כיום בוחרות נשים רבות להשתמש בכלי הקוסמטיקה הרפואית הכוללים חומצה גליקולית או תחליפים כימיים דומים כך לפעולות תיקון מקיפות, כגון פילינג וכד'. ביום יום, הרגלי הטיפוח הקבועים שלהן, כגון קרמי לחות, מי פנים ופילינג עדין, משתמשות מרבית הנשים במוצרי הקוסמטיקה הטבעית.

אם הנכן מתעניינות בלימודי קוסמטיקה טבעית לקבלת תעודת קוסמטיקאית מוסמכת, הגעתן למקום הנכון! פורטל "קוסמטיכאן" מרכז את פרטי מגוון מוסדות הלימודים השונים ברחבי הארץ ללימודי קוסמטיקה טבעית, לפי אזור: החל מבאר שבע ואשדוד בדרום, דרך תל אביב ורמת גן במרכז וירושלים במזרח ועד לחיפה וכרמיאל בצפון – עיינו במאגר המידע שלנו ומצאו את מוסד הלימודים הקרוב למקום מגוריכן!