0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי קוסמטיקה טבעית בתל אביב

לימודי קוסמטיקה טבעית בתל אביב

לפני שבוחרים בקריירה בתחום הקוסמטיקה ישנם שיקולים רבים שצריך לקחת בחשבון; עולם הקוסמטיקה הוא עמוס רבדים והתמחויות, ולכל קוסמטיקאית מתאימה הנישה המיוחדת שלה. לכן, כאשר מגיעה קוסמטיקאית פוטנציאלית למוסד לימודי קוסמטיקה, שמות הקורסים ומגוון אפשרויות ההכשרה נוטים לרוב לבלבלה, יותר מאשר לנסוך בה תחושת בטחון וסקרנות. יחד עם זאת, את הבלבול הזה ניתן להבהיר בקלות רבה, תוך אישוש והגדרת המונחים הבסיסיים:

לימודי קוסמטיקה רפואית – מסלול הקוסמטיקה הרפואית מתבסס על מוצרים המכילים חומצה גליקולית, או תחליפים כימיים דומים. גילוי הסגולות הרפואיות והקוסמטיות של החומצה הגליקולית בשנות ה-70 של המאה הקודמת הוביל למהפכה בתחום הקוסמטיקה; בשעה שבעבר הייתה השפעת המוצרים הקוסמטיים מעודנת, טיפול פילינג כימי עם מוצרי החומצה הגליקולית מוליד תוצאות מובהקות של הפיכת תהליך הזדקנות העור.

לימודי קוסמטיקה טבעית – תחום הקוסמטיקה האורגנית הביתית קודם, מן הטבע, לזה של הקוסמטיקה הרפואית, אך התפתחותו המהותית ביותר מושפעת מהולדת המוצרים הכימיים; נפגעות תהליכים קוסמטיים הנעזרים במוצרי החומצה הגליקולית מצאו עצמן שבות לעולם הקוסמטיקה הטבעית בתקווה לייצר מוצרים איכותיים, המביאים לתוצאות מורגשות, אך אינם פוגעים בעור.

תחום הקוסמטיקה הוכח כרווחי ביותר לאורך המאות האחרונות, ובשל כך, הושקעו מאמצים רבים בפיתוח וייצור מוצרי קוסמטיקה איכותיים לטיפול בעור ניזוק, מצולק או מוכתם, כמו גם לטיפוח ושימור שגרתיים ויום יומיים. התפתחות תחום הקוסמטיקה נובע בעיקר מן הביקוש הבלתי גווע מקהל הלקוחות. כך נוצר המצב שמקצוע הקוסמטיקאית המוסמכת הינו מהמבוקשים והמהנים שניתן למצוא בשוק העבודה.

למתעניינות בקורס לימודי קוסמטיקה רפואית בתל אביב, הגעתן למקום הנכון! עיינו במאגר המידע הענק של פורטל "קוסמטיכאן" וקבלו את כל המידע הנחוץ אודות מוסדות לימודי קוסמטיקה, על מגוון תחומיה והתמחויותיה: מלימודי קוסמטיקה רפואית ועד ללימודי קוסמטיקה טבעית – כל המידע הנחוץ תחת קורת גג אחת!