0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי קוסמטיקה טבעית בצפון

לימודי קוסמטיקה טבעית בצפון

כבר משחר ההיסטוריה נעזרו נשים במוצרי קוסמטיקה לטיפוח והעצמת יופיין הטבעי, זאת אף על פי שרק בעשורים האחרונים הפך התחום לנחוץ מתמיד; בעולמנו המתועש והמודרני כמות הגורמים המזיקים והפוגעים בעור גדלה בצורה משמעותית: החל מזיהום האוויר הנגרם ממכוניות, דרך לחצי היום יום של האישה המודרנית ועד לנזקי העישון, בעולם של היום חייבות נשים לטפל בעורן באופן קבוע ושגרתי. לשמחתן הרבה, תחום הקוסמטיקה שמח להשיב על ביקוש זה באמצעות פיתוח מוצרים חדשים להאטת תהליך הזדקנות העור.

בשנות ה-70 של המאה הקודמת התגלו תכונותיה הרפואיות והקוסמטיות של החומצה הגליקולית, ועמן באה מהפכה אדירה בתחום הקוסמטיקה: הפילינג הכימי מביא לתוצאות מדהימות בעידון וליטוש הנזקים שנתפשו עד אז כבלתי ניתנים לתיקון. לאור זאת, זכו נשים באשר הן להשתמש בטיפולים הקוסמטיים הרפואיים ולחשוף בעד עורן הפגום את יופיין ואורן הפנימים. כעת יכלו נשים לחוש יפות, גם לאחר שכבר סברו שלא נותר להן סיכוי.

במקביל החלה מהפכה נוספת בתחום הקוסמטיקה, עם דגש על הקוסמטיקה הטבעית והירוקה; נשים רבות ספגו נזקים מחומרים כימיים בהן השתמשו קוסמטיקאיות ללא הכשרה ומתוך חוסר היכרות עם החומרים המסוכנים והשפעתן. כך קם זרם הקוסמטיקה הטבעית והאורגנית, שהפך את עולם הקוסמטיקה הטבעית הביתית למסחרי. קוסמטיקאיות מנוסות גורסות כי טיפול מונע לאנטי אייג'ינג הוא הפתרון היחיד, וכי שגרת קוסמטיקה יום יומית הכרחית לכל אישה.

מגוון ההתמחויות השונות בתחום הקוסמטיקה מבטיחות לכל קוסמטיקאית וקוסמטיקאית שתמצא את הנישה המתאימה לה ביותר בתחום. אין ספק שזוהי איננה השיטה הקוסמטית שחשובה, אלא הכשרתה, ניסיונה ומיומנותה של הקוסמטיקאית עם שיטתה. לפרטים אודות קורס לימודי קוסמטיקה בצפון, עיינו במאגר המידע הענק של פורטל "קוסמטיכאן": מגוון פרטי מוסדות הלימודים השונים לקוסמטיקה באזור הצפון מרוכזים כאן תחת קורת גג אחת!