0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי קוסמטיקה טבעית בנתניה

לימודי קוסמטיקה טבעית בנתניה

אילו היה מקצוע משחר המצאתו, היה ניתן לכנות את תחום הקוסמטיקה "המקצוע העתיק בעולם"; אך רק במאות האחרונות הפך התחום מתחביב מהנה למקצוע של ממש. במקור היה התחום הקוסמטי מנהג נשי שהתבסס על מוצרי קוסמטיקה טבעית ביתית שנרקחו ידנית. במאה הקודמת חלו שינויים משמעותיים במעמד האישה, ואפשרותה לצאת לשוק העבודה הבהיר במהרה כי תחום הקוסמטיקה רווחי ביותר וכי ניתן לסמוך על כך כי הביקוש למוצרי קוסמטיקה איכותיים לא יגווע לעולם.

כמובן, הבנה זו קידמה את תחום הקוסמטיקה פלאים, שכן, נשים ממגוון זרמי המקצועות, החל ממדעניות ועד לנשות מכירות בדיוטי פרי, הבינו את פוטנציאל הרווחים האדיר בקוסמטיקה. בשנות ה-70 של המאה הקודמת הוביל גילוין של תכונותיו הרפואיות והקוסמטיות של החומצה הגליקולית להולדת תחום הקוסמטיקה הרפואית. מוצרי הפילינג המתבססים על חומצה גליקולית או כל חומר כימי דומה אחר, אפשרו תיקון פגמי עור שעד אותה הנקודה נחשבו לפרמננטיים.

יחד עם זאת, נוצרה גם תופעה של שימוש לקוי ובלתי מיומן בחומרי הקוסמטיקה הרפואית. נפגעות הקוסמטיקה הרפואית מיהרו לבוא לאחר זאת; נשים רבות נסוגו חזרה לתחום הקוסמטיקה האורגנית, בניסיון לקדמו כך שיביא לתוצאות מובהקות כשל הקוסמטיקה הרפואית. כיום השוק מוצף במוצרי קוסמטיקה טבעיים, שאינם מזיקים לעור, ועשויים להועיל בתיקון פגמים, טשטוש כתמים וריפוי צלקות. בזכות ההתקדמות האדירה בתחום הקוסמטיקה במאה הקודמת, זכו נשים רבות לחשוף את יופיין הטבעי, וכך הפך מקצוע הקוסמטיקאית לסוג של שליחות.

מתעניינות בקורס לימודי קוסמטיקה בנתניה ואזור הצפון? הגעתן למקום הנכון! פורטל "קוסמטיכאן" מרכז את פרטי מגוון מוסדות הלימודים להכשרת קוסמטיקאית מוסמכת בנתניה ובצפון במאגר המידע הענק שלנו. עיינו במאגר וקבלו את כל המידע הנחוץ בכדי לבצע החלטה שקולה בבחירת הקריירה שלכן כקוסמטיקאיות.