0723341782

עכשיו בקוסמטיכאן - מבצעים מיוחדים! השאירו פרטיכם בטופס לפרטים נוספים, או התקשרו: 0723341782

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

לימודי קוסמטיקה טבעית בירושלים

לימודי קוסמטיקה טבעית בירושלים

זמן מועט חלף מן העת בה שוחררה האישה וזכתה לצאת לשוק העבודה ועד לרגע בו הפך תחביבה הקוסמטי למקצוע; הדבר היה מתבקש – ניסיונן הרב של נשים, עקב שימושן במוצרי קוסמטיקה לטיפוח שגרתי ויום יומי של עור הפנים, הקנה להן היכרות מעמיקה וניסיון רב עם עולם הקוסמטיקה. טיפוח קוסמטי היה קיים מאז ומתמיד, מרגע שפגשו קרני השמש הפוגעניות בעורה של חווה, ובכל זאת, רק במאות האחרונות הפך לתחום מקצועי בפניי עצמו.

במאה הקודמת זכה התחום לתנופה אדירה, עם גילוי תכונותיה הרפואיות והקוסמטיות של החומצה הגליקולית. הפילינג הכימי מביא עמו תוצאות מובהקות וארוכות טווח לעור פגום, מוכתם, מצולק וכו'; נשים שכבר הסירו כל תקווה מליבן זכו להזדמנות לחשוף בעד עורן הבעייתי את יופיין האמיתי. יחד עם זאת, במקביל לתוצאות מרשימות עד מדהימות בשימוש בחומרי הקוסמטיקה הרפואית, התמודדו נשים רבות עם נזקים שנגרמו עקב שימוש שגוי בחומרים הכימיים.

בעקבות זאת, הגיע תורו של תחום הקוסמטיקה הטבעית לזכות בתנופה. מאוכזבות קורס  הקוסמטיקה הרפואית נהרו חזרה לעולם הקוסמטיקה האורגנית הביתית על כל מוצריה. קוסמטיקאיות מנוסות מבהירות כי בקוסמטיקה טבעית יש להשתמש באופן יום יומי ושגרתי לשימור וטיפוח באמצעות קרמי לחות, חלבי פנים ופילינגים עדינים, בה בעת שקוסמטיקה רפואית משמשת לרוב לטיפול חד פעמי, או לסדרת טיפולים מוגדרת מראש. מהבחינה הזו, אין זה משנה אם משתמשת האישה בקוסמטיקה רפואית או בקוסמטיקה טבעית, כל שחשוב הוא הכשרתה, ניסיונה ומיומנותה של הקוסמטיקאית.

למתעניינות בקורס לימודי קוסמטיקה בירושלים, הגעתן למקום הנכון! פורטל "קוסמטיכאן" מרכז את כל פרטי מוסדות הלימודים למיניהם בירושלים להכשרת קוסמטיקאית מוסמכת במגוון התחומים – לימודי קוסמטיקה רפואית, לימודי קוסמטיקה טבעית, וכו' – כל פרטי מוסדות לימודי הקוסמטיקה בירושלים אונליין בפורטל "קוסמטיכאן"!